IMAGE

خدمات

شرکت خاکسار شیمی ایرانیان با بیش از دو دهه فعالیت در زمینه واردات، تهیه و توزیع مواد اولیه شیمیایی برای صنایع آرایشی و بهداشتی، صنایع غذایی، داروسازی، صنایع شوینده، صنعت رنگ و رزین، تصفیه آب، مراکز آموزشی – تحقیقاتی و دیگر صنایع شیمیایی نامی شناخته شده است و این اعتبار حاصل خدمات مناسب به مشتریان در زمینه تامین و نگهداری مواد اولیه شیمیایی می باشد.
شرکت خاکسار شیمی ایرانیان علاوه بر تهیه و توزیع مواد اولیه شیمیایی در گرید صنعتی برای صنایع از منابع داخلی و خارجی، مواد شیمیایی با درصد خلوص بالا مورد نیاز مراکز آموزشی و تحقیقاتی را نیز تامین می نماید.

ارایه مواد اولیه در بسته بندی های مناسب و مورد رضایت مشتریان بصورت بالک و بسته بندی های کوچک ترهمواره از خدمات ارایه شده توسط این شرکت به مصرف کنندگان بوده است.

انبارداری مناسب که از ارکان مهم در نگهداری مواد شیمیایی است از دیگر خدماتی است که شرکت خاکسار شیمی به تولیدکنندگان و بازرگانان ارایه میکند .

با توجه به تنوع محصولات پارافینی از جمله پارافین جامد سبک کریستال، پارافین سنگین، پارافین مایع در گرید های صنعتی و آرایشی – بهداشتی و همچنین تنوع در شکل فیزیکی و میزان چربی پارافین ها سبب ایجاد بازار مصرف بسیار وسیعی برای این فراورده های نفتی است که این امر سبب شده شرکت خاکسار شیمی علاوه بر تهیه این محصولات از تولیدکنندگان داخلی، خود نیز در تولید برخی از انواع پارافین ها فعالیت نماید.