IMAGE

درباره ما

شرکت خاکسار شیمی ایرانیان با بیش از دو دهه فعالیت در زمینه واردات، تهیه و توزیع مواد اولیه شیمیایی برای صنایع آرایشی و بهداشتی، صنایع غذایی، داروسازی، صنایع شوینده، صنعت رنگ و رزین، صنایع تصفیه آب، آزمایشگاه های شیمی مراکز آموزشی – تحقیقاتی و دیگر صنایع شیمیایی نامی شناخته شده است. این شرکت طی سال ها همکاری با صنایع مختلف شیمیایی، هم اکنون با شناخت از نیازهای مشتریان، تلاش خود را در جهت ارایه محصولاتی با کیفیت برتر و قیمت رقابتی و انبارداری مناسب و حمل سریع افزایش داده تا رضایت خاطر و اعتماد مصرف کنندگان فراهم گردیده و زمینه ساز یک همکاری بلند مدت شود.

پرسنل ما در این شرکت علاوه برپاسخگویی به نیازهای مواد اولیه شیمیایی، مشاورین خوبی در انتخاب مواد مناسب در فرایند تولید برای مصرف کنندگان نیز می باشند. این شرکت به تازگی برخی محصولات تولیدی خود را با برند KHC به مصرف کنندگان ارایه میکند.

تخصص های ما

null

مشاوره فنی

تیم فنی قوی، پشتوانه معاملات در شرکت خاکسار شیمی ایرانیان است. مشتریان در صورت نیاز به مشاوره فنی می توانند از اطلاعات مجموعه استفاده کرده و بهترین محصول را از این طریق انتخاب کنند.

null

واردات و تامین

شرکت خاکسار شیمی ایران، علاوه بر تولید در امر واردات و تامین مواد اولیه و محصولات شیمیایی مورد نیاز مشتریان نیز بسیار فعال است. این شرکت، کالاهای مورد نیاز مشتریان را از طریق واردات و یا تامین کالای داخلی با حذف واسطه ها و ارایه قیمت مناسب تامین می نماید.

null

تولید

تولید مواد شیمیایی مورد نیاز و محصولات آرایشی و بهداشتی، یکی از فعالیتهای بسیار مهم شرکت خاکسار شیمی ایرانیان است. این شرکت با استفاده از دانش و تکنولوژی روز و بهره گیری از نیروهای متخصص در امر تولید، شرایطی را فراهم کرده تا محصولات با کیفیت در کوتاهترین زمان و مناسبترین قیمت به دست مشتریان برسد.

معرفی تیم ما